ERJ-U1TD2492U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2492U
JLCPCB Part #
C1708987
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS