ERJ-U1TD23R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TD23R7U
JLCPCB Part #
C1709041
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS