ERJ-U1TD2103U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2103U
JLCPCB Part #
C4031097
Description
-55℃~+155℃ 1W 210kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS