ERJ-U1TD2102U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2102U
JLCPCB Part #
C1709304
Description
-55℃~+155℃ 1W 21kΩ 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS