ERJ-U1TD2003U
MFR.Part #
ERJ-U1TD2003U
JLCPCB Part #
C3912426
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS