ERJ-U1TD18R2U
MFR.Part #
ERJ-U1TD18R2U
JLCPCB Part #
C1709264
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS