ERJ-U1TD1873U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U1TD1873U
JLCPCB Part #
C1709268
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 187kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS