ERJ-U1TD1820U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1820U
JLCPCB Part #
C1709305
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS