ERJ-U1TD16R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TD16R0U
JLCPCB Part #
C6035150
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS