ERJ-U1TD1652U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1652U
JLCPCB Part #
C1709719
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS