ERJ-U1TD15R8U
MFR.Part #
ERJ-U1TD15R8U
JLCPCB Part #
C1709775
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS