ERJ-U1TD15R0U
MFR.Part #
ERJ-U1TD15R0U
JLCPCB Part #
C1709784
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS