ERJ-U1TD1581U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1581U
JLCPCB Part #
C1709831
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS