ERJ-U1TD1401U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1401U
JLCPCB Part #
C1709524
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 1W 500V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS