ERJ-U1TD13R7U
MFR.Part #
ERJ-U1TD13R7U
JLCPCB Part #
C1709532
Description
-55℃~+155℃ 13.7Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS