ERJ-U1TD1240U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1240U
JLCPCB Part #
C1710013
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS