ERJ-U1TD1212U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1212U
JLCPCB Part #
C5688339
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS