ERJ-U1TD1202U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1202U
JLCPCB Part #
C3935179
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS