ERJ-U1TD1201U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1201U
JLCPCB Part #
C1710056
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS