ERJ-U1TD1182U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1182U
JLCPCB Part #
C1710094
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS