ERJ-U1TD1132U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1132U
JLCPCB Part #
C1710189
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS