ERJ-U1TD1003U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1003U
JLCPCB Part #
C4126813
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS