ERJ-U1DJ912U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ912U
JLCPCB Part #
C4277200
Description
-55℃~+155℃ 750mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS