ERJ-U1DJ824U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ824U
JLCPCB Part #
C1860802
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS