ERJ-U1DJ751U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ751U
JLCPCB Part #
C1860749
Description
-55℃~+155℃ 500V 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS