ERJ-U1DJ621U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ621U
JLCPCB Part #
C1014366
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS