ERJ-U1DJ515U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ515U
JLCPCB Part #
C1014382
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS