ERJ-U1DJ512U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ512U
JLCPCB Part #
C1014379
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS