ERJ-U1DJ3R9U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ3R9U
JLCPCB Part #
C4228669
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS