ERJ-U1DJ332U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ332U
JLCPCB Part #
C3918416
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS