ERJ-U1DJ330U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ330U
JLCPCB Part #
C1860757
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS