ERJ-U1DJ2R2U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ2R2U
JLCPCB Part #
C4167740
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS