ERJ-U1DJ222U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ222U
JLCPCB Part #
C4083835
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS