ERJ-U1DJ221U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ221U
JLCPCB Part #
C1860784
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS