ERJ-U1DJ200U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ200U
JLCPCB Part #
C1014372
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS