ERJ-U1DJ1R5U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ1R5U
JLCPCB Part #
C4174643
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS