ERJ-U1DJ183U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ183U
JLCPCB Part #
C4202004
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS