ERJ-U1DJ155U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ155U
JLCPCB Part #
C4147248
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS