ERJ-U1DJ153U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ153U
JLCPCB Part #
C1860792
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS