ERJ-U1DJ122U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ122U
JLCPCB Part #
C3976475
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS