ERJ-U1DJ114U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ114U
JLCPCB Part #
C4000803
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS