ERJ-U1DJ105U
MFR.Part #
ERJ-U1DJ105U
JLCPCB Part #
C3995510
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS