ERJ-U1DF9R09U
MFR.Part #
ERJ-U1DF9R09U
JLCPCB Part #
C1014762
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 9.09Ω Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS