ERJ-U1DF9760U
MFR.Part #
ERJ-U1DF9760U
JLCPCB Part #
C1014782
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS