ERJ-U1DF9310U
MFR.Part #
ERJ-U1DF9310U
JLCPCB Part #
C1861305
Description
-55℃~+155℃ 750mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS