ERJ-U1DF8R87U
MFR.Part #
ERJ-U1DF8R87U
JLCPCB Part #
C4293519
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 750mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS