ERJ-U1DF8662U
MFR.Part #
ERJ-U1DF8662U
JLCPCB Part #
C1861375
Description
-55℃~+155℃ 750mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS