ERJ-U1DF7R32U
MFR.Part #
ERJ-U1DF7R32U
JLCPCB Part #
C1014739
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 500V 7.32Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS