ERJ-U1DF76R8U
MFR.Part #
ERJ-U1DF76R8U
JLCPCB Part #
C1014742
Description
-55℃~+155℃ 750mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS