ERJ-U1DF7500U
MFR.Part #
ERJ-U1DF7500U
JLCPCB Part #
C4051673
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS